Proměňte svůj sen ve skutečnost

Desatero pro začínající španělštináře

10 praktických tipů, jak se španělštinou začít a především vytrvat.

Získejte zdarma praktické tipy, díky kterým se španělština stane součástí vašeho života a začne ho obohacovat.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

E-book nabízí skvělé tipy a návody jak se naučit španělštinu hravou formou. Oceňuji konkrétní doporučení a odkazy, líbí se mi pracovní listy uvedené v závěru. Myslím, že je jedno zda jste začátečník nebo mírně pokročilý, to své si zde najde každý.
Zuzana Bezpalcováhttps://vyletomaniesezuzkou.cz/
Romča svým eBookem dodává motivaci se tento krásný jazyk už konečně začít učit! Obsahuje super tipy, kde hledat inspiraci a jak si ujasnit to své "proč". K tomu poslouží přehledné pracovní listy na konci eBooku. Je to snadné, doporučuji všem! 😉
Iveta Vaverkova CabezasAutorka projektu 7imKopf a Multisensorisch Deutsch lernen
Propadli jste kouzlu španělštiny? Díky tomuto desateru může být vaše studium už od samého začátku mnohem efektivnější! Kromě velké dávky motivace, která vám dodá potřebný elán, se totiž dozvíte třeba i to, jak se jednoduchým způsobem rozmluvit, i když zrovna nemáte po ruce rodilého mluvčího. Za mě osobně je Romčino desatero naprosto nezbytné v momentě, kdy zjistíte, že španělština vlastně není úplně tak jednoduchá, jak jste si na začátku studia možná mysleli (taky jsem touto fází prošla).
Aneta PsotováEspañol con alma, www.espanolconalma.eu
Doporučuji tuto publikaci každému, kdo se chce naučit (nejen) španělsky. Sama mám za sebou podobný příběh jako Romana, a proto vím, že všechny její tipy a rady fungují. Každému začátečníkovi nesmírně pomůže vidět léta praxe sestavená do přehledných deseti bodů. Také závidím těm, kdo dostanou v budoucnu od Romany její lekce španělštiny již připravené na míru. Nic totiž člověka neodradí tolik, jako když se po našprtaných pěti lekcích nevhodné učebnice stále ještě neumí představit a vyřešit úplně základní situace v novém jazyce!
Veronika KracíkováPrůvodkyní v zahraničí od nuly, veronikakracikova.cz
Španělsky jsem se před pár lety učila a nakonec jsem úplně ztratila motivaci ve studiu pokračovat. Věřím, že kdyby se mi tehdy dostal do ruky eBook Desatero pro začínající španělštináře, nemusela bych teď začínat znovu od nuly. Ale právě díky skvělým tipům autorky věřím, že u studia tentokrát vydržím. Moc oceňuji i praktické pracovní listy!
Zuzana Polívkováprůvodkyně s ruKÁVkem, zuzanapolivkova.cz