Naučte se hravě španělsky

Pexeso pro začínající španělštináře

Procvičte si 64 slovíček a frází,
bez kterých se neobejdete

Získejte zdarma učební pomůcku pro malé i velké španělštináře. K eBooku navíc získáte i nahrávku namluvenou rodilou Mexičankou, takže si osvojíte správnou výslovnost!

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Pexeso pro začínající španělštináře jsme vyzkoušely s mou 11 letou dcerou. Já španělsky umím dobře, španělštinu miluji a tak dceru pár slovíček příležitostně učím. Pexeso od Romči je naprosto super! Nejdřív mě překvapilo, kolik kartiček pexeso obsahuje, je jich opravdu hodně! S dcerou jsme si ale řekly, že to dáme celé naráz. Ohromně jsme se u toho pobavily, byla jsem překvapená, jak rychle si slovíčka dcera zapamatovala. Samozřejmě s přehledem vyhrála...:-) Je to skvělý nápad a nástroj, jak si hravě osvojit základní slovíčka. S radostí jsem si poslechla i audio nahrávku a nasála latinskoamerickou atmosféru. :-). Moc doporučuji! Těšíme se na další pokračování!??
Linda Malenovskáwww.lindamalenovska.cz
Výborný nápad a prevedenie. Nájdete tu základné frázy a slovíčka, ktoré sa naozaj hodia začiatočníkom. Kdekoľvek by ste s nimi vedeli nadviazať prvý kontakt. Dynamická audio nahrávka s výslovnosťou je naozaj užitočná. Určite odporúčam každému, kto sa chce učiť jazyk hravou formou.
Veronika KapcováCestovatelka, www.veronikapcova.sk
Romči pexeso zábavnou a hravou formou potvrzuje, že učení nemusí být mučení. Děti (7 a 9) jsou spokojené, protože při hře trávíme čas spolu, a spokojená jsem i já, protože je i sebe mohu ukotvit v základech tak krásného jazyka, jakým španělština je. Správnou výslovnost jsme si ověřili na nahrávce, která je součástí ebooku. Praktické je i shrnutí všech slovíček a frází z pexesa „na papíru“, který můžete mít na očích, když zrovna pexeso nehrajete. Moc doporučuju.
Hanka Vildomcováwww.hankavildomcova.cz